סיפור הצלחה 9 - אליאנה ברבל הולכת עם האמת שלה

אליאנה היא מנכ״לית ומייסדת שותפה ב״אלי הבוטית״, סטארטאפ שמנסה לייצר אפליקציית היכרויות דרך חברים. היא גם עושה ״Build in Public״, שזה אומר שהיא משתפת בטוויטר נקודות חשובות במסע שלה. דיברנו על מה גורם לה לקום בבוקר ולהתמודד עם קשיים כמעט אינסופיים, על המוטיבציה שלה למצוא לאנשים אהבה בלי שיצטרכו לסבול מאפליקציות שהופכות את זה לעבודה, על שיתוף וכנות כתרפיה, ועל איך שהיא בוחרת להיות מי שהיא, ולא ״לשחק את המשחק״. תמצאו את אליאנה פה תמצאו את ⁠⁠אור פה⁠⁠ החברה של אור ⁠⁠Gambit⁠⁠ קישורים והמלצות: אלי הבוטית: https://www.hi-ellie.com/ שאלון האישיות 16 Personalities: https://www.16personalities.com/ הספר של איריס שור: https://irisshoor.com/books/ רועי אדלר: https://www.linkedin.com/in/roeeadler/?locale=it_IT
אליאנה היא מנכ״לית ומייסדת שותפה ב״אלי הבוטית״, סטארטאפ שמנסה לייצר אפליקציית היכרויות דרך חברים. היא גם עושה ״Build in Public״, שזה אומר שהיא משתפת בטוויטר נקודות חשובות במסע שלה.
דיברנו על מה גורם לה לקום בבוקר ולהתמודד עם קשיים כמעט אינסופיים, על המוטיבציה שלה למצוא לאנשים אהבה בלי שיצטרכו לסבול מאפליקציות שהופכות את זה לעבודה, על שיתוף וכנות כתרפיה, ועל איך שהיא בוחרת להיות מי שהיא, ולא ״לשחק את המשחק״.
תמצאו את אליאנה פה
תמצאו את ⁠⁠אור פה⁠⁠
החברה של אור ⁠⁠Gambit⁠⁠

קישורים והמלצות:
אלי הבוטית: https://www.hi-ellie.com/
שאלון האישיות 16 Personalities: https://www.16personalities.com/
הספר של איריס שור: https://irisshoor.com/books/

סיפור הצלחה 9 - אליאנה ברבל הולכת עם האמת שלה
Broadcast by