סיפור הצלחה 2 - אמיר שבט לומד לצמוח

אמיר הוא יזם, מנהל בכיר ומשקיע הון סיכון. בימים אלו הוא עובר להשקיע במשרה מלאה, אחרי 20 שנים מרשימות וייחודיות בחברות הטק הגדולות בעולם. דיברנו על ההשפעה האדירה של הסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו ושל תפיסת העולם שלנו על היכולת להצליח. אמיר הגיע מרקע משפחתי לא פשוט והתמודד עם קשיי למידה, והתגבר עליהם באמצעות נכונות לצמוח ולהתגבר על אתגרים. הוא גם סיפר על אתגרים שאיתם הוא התמודד לאורך הקריירה, שלא תמיד נראים במבט מבחוץ. עוד על אמיר פה תמצאו את ⁠⁠⁠⁠⁠⁠אור פה⁠ ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠החברה של אור ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Gambit⁠⁠⁠⁠⁠⁠ קישורים והמלצות: הבלוג של אמיר - https://ashevat.medium.com/ הספר Mindset, מומלץ - https://www.amazon.com/Mindset-Psychology-Carol-S-Dweck/dp/0345472322

אמיר הוא יזם, מנהל בכיר ומשקיע הון סיכון. בימים אלו הוא עובר להשקיע במשרה מלאה, אחרי 20 שנים מרשימות וייחודיות בחברות הטק הגדולות בעולם.

דיברנו על ההשפעה האדירה של הסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו ושל תפיסת העולם שלנו על היכולת להצליח. אמיר הגיע מרקע משפחתי לא פשוט והתמודד עם קשיי למידה, והתגבר עליהם באמצעות נכונות לצמוח ולהתגבר על אתגרים. הוא גם סיפר על אתגרים שאיתם הוא התמודד לאורך הקריירה, שלא תמיד נראים במבט מבחוץ.


עוד על אמיר פה

תמצאו את ⁠⁠⁠⁠⁠⁠אור פה⁠

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠החברה של אור ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Gambit⁠⁠⁠⁠⁠⁠


קישורים והמלצות:

הבלוג של אמיר - https://ashevat.medium.com/

הספר Mindset, מומלץ - https://www.amazon.com/Mindset-Psychology-Carol-S-Dweck/dp/0345472322

סיפור הצלחה 2 - אמיר שבט לומד לצמוח
Broadcast by