סיפור הצלחה 11 - שובל פרידריך וסוד החיים הטובים?

שובל היא בעלים של סוכנות ביטוח. כשפגשתי אותה זה היה נראה לי שהיא חיה את החיים המושלמים. יש לה גם עסק משגשג, גם משפחה מקסימה, וגם היא מצליחה לבלות את הימים שלה בהליכות בים, גלישה ובתי קפה. גם אני רוצה! בשיחה שלנו הסתבר שיש הרבה שנסתר מהעין, וששובל היא סוג של וורקהליק בגמילה. את רוב חייה המקצועיים היא בילתה בחליפות ופגישות אל תוך הלילה, ורק בזכות הפגישה עם בן הזוג שלה היא למדה שאפשר לשחרר. דיברנו על זה שבעצם עד היום היא מתקשה להיות בצ׳יל, והזמן שהיא מבלה בים לא תמיד זוהר כמו שהוא נשמע. דיברנו גם על החשיבות של איזון ושקט, והקושי בלמצוא אותם בתור אנשים שאפתנים וחסרי מנוחה. תמצאו את שובל פה תמצאו את אור פה החברה של אור Gambit קישורים והמלצות: הלינקדאין של שובל
שובל היא בעלים של סוכנות ביטוח. כשפגשתי אותה זה היה נראה לי שהיא חיה את החיים המושלמים. יש לה גם עסק משגשג, גם משפחה מקסימה, וגם היא מצליחה לבלות את הימים שלה בהליכות בים, גלישה ובתי קפה. גם אני רוצה!
בשיחה שלנו הסתבר שיש הרבה שנסתר מהעין, וששובל היא סוג של וורקהליק בגמילה. את רוב חייה המקצועיים היא בילתה בחליפות ופגישות אל תוך הלילה, ורק בזכות הפגישה עם בן הזוג שלה היא למדה שאפשר לשחרר. דיברנו על זה שבעצם עד היום היא מתקשה להיות בצ׳יל, והזמן שהיא מבלה בים לא תמיד זוהר כמו שהוא נשמע. דיברנו גם על החשיבות של איזון ושקט, והקושי בלמצוא אותם בתור אנשים שאפתנים וחסרי מנוחה. 

תמצאו את שובל פה
תמצאו את אור פה
החברה של אור Gambit

קישורים והמלצות:
סיפור הצלחה 11 - שובל פרידריך וסוד החיים הטובים?
Broadcast by