סיפור הצלחה 10 - ארז דרוק נאבק בשד היזמי

ארז דרוק הוא יזם נחוש בצורה בלתי רגילה. לפני חצי שנה הוא סגר את הסטארטאפ שעבד עליו ב-5 שנים האחרונות, UrbanLeap. והיום הוא כבר עובד על הסטארטאפ הבא. באחד מהפרקים הכי נוגעים וכנים עד היום, דיברנו על איך עוד מהילדות הוא פיתח יכולת התמדה ומוטיבציה כמעט אובססיבית. על הקונפליקט הפנימי של יזם שמנסה לשים את המשפחה והבריאות במקום הראשון, אבל כל הזמן נשאב לעבודה שגובה מחיר כואב ממנו ומהקרובים אליו ביותר. דיברנו גם על החשיבות שבהפרדת הזהות מהמיזם, על איך אנשים שמרגישים מוצלחים מתמודדים עם כשלונות גדולים ועל רגעים קשים שאף אחד לא אוהב לספר עליהם. תמצאו את ארז פה תמצאו את ⁠אור פה⁠ החברה של אור ⁠Gambit⁠ קישורים והמלצות: הבלוג של ארז
ארז דרוק הוא יזם נחוש בצורה בלתי רגילה. לפני חצי שנה הוא סגר את הסטארטאפ שעבד עליו ב-5 שנים האחרונות, UrbanLeap. והיום הוא כבר עובד על הסטארטאפ הבא.
באחד מהפרקים הכי נוגעים וכנים עד היום, דיברנו על איך עוד מהילדות הוא פיתח יכולת התמדה ומוטיבציה כמעט אובססיבית. על הקונפליקט הפנימי של יזם שמנסה לשים את המשפחה והבריאות במקום הראשון, אבל כל הזמן נשאב לעבודה שגובה מחיר כואב ממנו ומהקרובים אליו ביותר. דיברנו גם על החשיבות שבהפרדת הזהות מהמיזם, על איך אנשים שמרגישים מוצלחים מתמודדים עם כשלונות גדולים ועל רגעים קשים שאף אחד לא אוהב לספר עליהם.

תמצאו את ארז פה
תמצאו את ⁠אור פה⁠
החברה של אור ⁠Gambit⁠

קישורים והמלצות:
סיפור הצלחה 10 - ארז דרוק נאבק בשד היזמי
Broadcast by